BIOKOMINKI RYBNIK

Jak działają biokominki Rybnik?

Bio ekologiczne kominki czyli biokominki Rybnik są na ekologiczne płynne paliwo, dzięki któremu możesz cieszyć się prawdziwym ogniem. Nasze rozwiązanie możesz wykorzystać w mieszkaniach, restauracjach, hotelach i praktycznie wszystkich innych miejscach. Takie rozwiązanie nie wymaga komina ani innych systemów wentylacyjnych. Możesz je zainstalować w dowolnym miejscu: na lub w ścianie, postawić na podłodze, meblach lub wnieść na taras. Poza funkcją dekoracyjną nasze kominki generują również ciepło, które już w kilka minut odczuwalnie ogrzewa pomieszczenie. Moc grzewcza wynosi w okolicy 3kW przy czym jest w 100% ciepło oddawane do pomieszczenia. To rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne ale również atrakcyjne i różnorodne dzięki designerskiemu wyglądowi. Taki kominek również może być zabudowany jak w tradycyjny sposób.

inside 800 biokominek infire rybnik śląsk biokominki śląsk biokominki rybnik

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W JEDNYM WYDANIU BIOKOMINKI ŚLĄSK

Każdy kominek wyposażony jest w nakładkę maskująca palnik, dzięki której to do Ciebie należy wybór czy chcesz aby zgaszony kominek miał w środku widoczny palnik inox czy jednolitą czarną wnękę.

Paleniska marki INFIRE wykonane są z bezpiecznej nierdzewnej stali kwasowoodpornej.  Zgodnie z najwyższymi standardami norm jakościowych, co zapewnia bezpieczne i efektywne działanie przez długie lata.

Wypełnienie palnika włóknem ceramicznym sprawia, że ogień pali się równo i długo. Zastosowanie wypełnienia poprawia również bezpieczeństwo, gdyż nawet w przypadku przewrócenia płonącego kominka paliwo nie wyleję się poza zbiornik i nie stworzy zagrożenia, gdyż będzie skupione w wypełnieniu. Biokominki Śląsk to najlepsze rozwiązanie ponieważ masz bezpieczeństwo i jakość w jednym wydaniu. Jeżeli natomiast nie przekonuję Cię taki Biokominek Śląsk to możesz zainteresować się Kominkiem Gazowym.

Wykonujemy biokominki na terenie województwa Śląskiego w takich miejscowościach jak: Rybnik, Katowice, Żory, Gliwice, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Zabrze, Gorzyce.

Kilka przykładowych biokominków

biokominek infire inseret 600 rybnik śląsk biokominki śląsk biokominki rybnik biokominki gliwice

INSERT 600

insidec 10002 biokominek infire rybnik śląsk biokominki śląsk biokominki rybnik biokominki gliwice

INSIDE C1000 VERS2

incyrcle wkład biokominek gazowy infire rybnik śląsk biokominki śląsk biokominki Gliwice

Incyrcle

W związku z ustawą o RODO informujemy iż korzystamy z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej o Polityce Prywatności klikając tutaj.Zgoda