CENY KOMINKI

Wykonujemy kominki w takich miejscowościach jak Zabrze, Mszana, Katowice, Gorzyce, Pszczyna, Knurów, Tarnowskie Góry, Godów, Gołkowice, Pawłowice itd.

Poznaj ofertę cenową wykonanych przez nas realizacji kominków, które są najbardziej popularne.
Jeżeli skorzystasz z oferty wykonania kominka przez naszą firmę to cena za wkład jest pomniejszona o 15% podatku VAT.

Wykonujemy projekty kominków indywidualnie pod klienta lub według tego co posiadamy w ofercie. Projekt kominka jest GRATIS.

Nowoczesny kominek – Kominki Katowice

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład kominkowy, materiały do zbudowania, podłączenie komina, projekt itd.

Wkład: MBM

Ten kominek jest naszym oraz waszym faworytem wśród naszych realizacji. Jeden z najczęściej pytanych projektów. Do jego budowy wykorzystano najlepszej jakości materiały oraz wkład z dwoma oknami. W jego obudowie posiadamy dwa odpowietrzniki u góry i u dołu. Z bocznej strony posiada ciekawie prezentującą się wnękę na drewno czy opał. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Katowice.

Cena: od 9000,- zł brutto

Kominki Tarnowskie Góry

Nowoczesny kominek z obudową ceglaną – Kominki Gorzyce

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład kominkowy, materiały do zbudowania, podłączenie komina, projekt itd.

Wkład: MBM

Rewelacyjny kominek nowoczesny obmurowany cegłami. Klient był zachwycony tą realizacją dodatkowo trzeba dodać że sam projekt wyszedł jeden do jeden jak wizualizacja. Wkład jest z dwustronną szybą. Dodatkowo posiadamy sterownik do kominka. Z boku miejsce na drewno czy inny opał. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Gorzyce.

Cena: od 14000,- zł brutto

Kominki Zabrze

Nowoczesny kominek z trawertynu połączony ze spiekiem – Kominki Tarnowskie Góry

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina itd.

Wkład: Spartherm varia 2P

Przepiękny kominek wykonany na indywidualne zamówienie klienta. Trzeba powiedzieć że same materiały dość sporo kosztowały ale wykonanie spełniło w 100% oczekiwanie klienta. Wkład z dwustronnymi szybami oraz z gilotyną. Posiada również żaroodporny beton. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Tarnowskie Góry.

Cena: od 22000,- zł brutto

Kominki Knurów

Nowoczesny kominek – Kominki Knurów

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina, projekt itd.

Wkład: MBM

Jeden z kolejnych Hitów wśród naszych realizacji. Najwięcej zapytać oraz realizacji podobnych kominków w roku 2020. Bardzo dobrej jakości wkład z szybą dwustronną oraz gilotyną. Szyby świetnej jakości, żaroodporne i podatne na najwyższe temperatury. Dodatkowo w obudowie posiadamy trzy wywietrzniki. Świetna cena do jakości! Polecamy. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Knurów.

Cena: od około 9500- zł brutto

Kominki Katowice

Nowoczesny kominek z granitem – Kominki Katowice

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina itd.

Wkład: Hajduk Volcano 2Bpth

Ten kominek został wykonany za naszą Polską granicą. Wspaniale wykonana obudowa z dwoma granitami nero asoluto oraz jednym wywietrznikiem.  Wkład to Hajduk z podwójną szybą oraz gilotyną. Szyby posiadają wszelkie certyfikaty oraz gwarancję żaroodporności. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Mysłowice.

Cena: od 17000,- zł brutto

Kominki Mszana

Nowoczesny kominek z marmurem oraz granitem – Kominki Zabrze

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina itd.

Wkład: Defro Home

Kominek jest numerem jeden w 2020 roku. Zrobił furorę na naszym fanpagu i trzeba przyznać że nie można od niego oderwać wzroku. Zastosowano nowoczesny wkład dwuszybowy z firmy Defro Home z wszelkimi EKO certyfikatami. Szyba jest żaroodporna i przygotowana na wysoką temperaturę.  Dodatkowo obudowa posiada dwa wywietrzniki.
Sama obudowa jest wykonana z marmuru Daino oraz granitu Nero assoluto. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Katowice.

Cena: od 16000,- zł brutto

Kominki Pawłowice

Nowoczesny kominek z obudową ze spieku i granitu – Kominki Mysłowice

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina itd.

Wkład: Defro Home

Wyjątkowe połączenie tych dwóch naturalnych kamieni jakimi są spiek oraz granit w jednej obudowie. Taki kominek wspaniale prezentuje się w salonie i przykuje uwagę każdego miłośnika kominków. Do tego kominka wykorzystano wkład dwuszybowy z gilotyną od DEFRO Home oraz posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty EKO projektu. Szyba jest odporna na bardzo wysokie temperatury. Zamontowano również trzy wywietrzniki. dwa na górze obudowy i jeden na dole.
Górna część obudowy to spiek Arctic White a dolna część granit Nero assoluto. Jako jedyna firma wykonujemy takie i inne kominki Tarnowskie Góry.

Cena: od 17000,- zł brutto

Kominki Skrzyszów

Nowoczesny kominek z Betonu Architektonicznego – Kominki Zabrze

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, podłączenie komina itd.

Wkład: Defro Home

Beton Architektoniczny ostatnimi czasami stał się bardzo popularny i wykonujemy więcej takich projektów z użyciem tego materiału na obudowie. Do kominka wykorzystano wkład od firmy DEFRO HOME z dwoma szybami oraz spełniające wszelkie normy emisji spalin czy ekoprojektu. Szyby są odporne na wysokie temperatury oraz żaroodporne. Nisza oraz ramka wokół wkładu była wykonana indywidualnie na życzenie klienta ze stali żaroodpornej.  Dodatkowo wyposażono kominek w trzy wywietrzniki ciepła. Jesteśmy jedyną firmą która wykonuje takie kominki Zabrze.

Cena: od 11000,- zł brutto

Kominki Gorzyce

Zielony kominek kaflowy – Kominki Kaflowy Katowice

W skład zestawu wchodzi: pełen montaż, wkład, materiały do zbudowania, kafle, podłączenie komina itd.

Wkład: Hajduk Smart 2P

Kominki Kaflowe w tych czasach nie są wykonywane już tak często jak kiedyś, lecz u nas praktycznie w każdym miesiącu mamy zamówienie na jedną taką realizację. Przedstawiony kominek był wykonany na indywidualne zamówienie i czas oczekiwania na kafle był 2 miesiące. Kafle są firmy KAFEL-KAR a wkład firmy Hajduk z dwoma szybami oraz spełniający wszelkie normy emisji spalin czy EKOPROJEKTU. Jako jedna z nielicznych firm wykonujemy takie Kominki Kaflowe Katowice.

Cena: od 17000,- zł brutto

kominki kaflowe katowice, kominki kaflowe rybnik

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pełnego pakietu stworzenia kominka.
Z nami najlepsze ceny: kominki Tarnowskie Góry, Zabrze, Katowice, Knurów, Pawłowice

Wykonywane przez nas kominki spełniają wszelkie normy i certyfikaty związane z obostrzeniami, więc możesz w nich spokojnie palić.

Oferta naszej firmy obejmuje: sprzedaż detaliczną wkładów kominkowych, biokominków, beton architektoniczny, płynów do mycia szyb czy też drewna, opinię techniczną, projektowanie, pomoc w doborze odpowiedniego wkładu, dystrybucję gorącego powietrza tzw DGP., montaż kominków, oraz przygotowanie obudowy pod wkład kominkow.
W swojej bogatej ofercie możesz znaleźć również wkłady z płaszczem wodnym

Projekty wykonujemy w profesjonalnym programie do wykonywania wizualizacji – PaletteCAD.

Wykonujemy kominki w różnych stylach dopasowując się do potrzeb wszelkich klientów.

1. Kominki Nowoczesne
2. Kominki Rustykalne
3. Kominki Kaflowe
4. Kominki z gotową zabudową

Kominki Tarnowskie Góry, Kominki Gorzyce, Kominki Zabrze, Kominki Pawłowice,
Kominki Katowice, Kominki Skrzyszów, Kominki Gołkowice

Call Now Button