KOMINEK Z GOTOWĄ ZABUDOWĄ

Przedstawiamy wam naszą nowość skierowaną dla osób które się zastanawiają nad wyborem kominka.
Na każdy nasz kominek dajemy 2 lata gwarancji na obudowę oraz 5 lat na wkład.
Montaż gotowych kominków z zabudową na terenie: Gorzyce, Żory, Rybnik, Zabrze, Mszana, Katowice, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice, Wodzisław Śląski, Cieszyn.

Jeżeli poniższe przygotowane zestawy Cie nie zachwycą możemy przygotować dla Ciebie indywidualny projekt.
Wykonujemy usługi od ponad 16 lat i mamy w tym sporo doświadczenia. Do każdego projektu podchodzimy w pełni profesjonalnie.

Kominek z gotową zabudową Rybnik

Kominek z gotową zabudową ze spieku ARCTIC

W skład zestawu wchodzi: wkład, spiek, pełen montaż, materiały do zbudowania oraz płyn do mycia szyb w gratisie.

Wkład: DEFRO HOME

Kominek przygotowany jest w pełni z najnowszej i najwyższej klasy wkładu kominkowego DEFRO HOME oraz obudową wykonaną ze spieku ARCTIC.
Nowoczesny design jak i styl kamienia naturalnego dopasuje się idealnie do większości salonów. Mamy szeroki kąt widzenia na palenisko dzięki dwuszybowemu wkładowi. Wykorzystany spiek jest przygotowany przez profesjonalną firmę kamieniarską. Na każdy kominek dajemy 2 lata gwarancji jak i 5 lat na wkład. Wszystkie nasze kominki posiadają wszelkie certyfikaty EKO, dzięki czemu możesz palić w takim kominku bez obaw na zatruwanie środowiska. Dostarczamy dla was jako jedyni taki Kominek z gotową zabudową Rybnik.

Cena: 13000,- zł brutto

Kominek z gotową zabudową z spiekiem ARCTIC kominek z gotową zabudową Rybnik

Kominek z gotową zabudową ze spieku NERO

W skład zestawu wchodzi: wkład, spiek, pełen montaż, materiały do zbudowania oraz płyn do mycia szyb w gratisie.

Wkład: DEFRO HOME

Kominek przygotowany jest w pełni z najnowszej i najwyższej klasy wkładu kominkowego DEFRO HOME oraz obudową wykonaną ze spieku NERO.
Nowoczesny design jak i styl kamienia naturalnego dopasuje się idealnie do większości salonów. Mamy szeroki kąt widzenia na palenisko dzięki dwuszybowemu wkładowi. Wykorzystany spiek jest przygotowany przez profesjonalną firmę kamieniarską. Na każdy kominek dajemy 2 lata gwarancji jak i 5 lat na wkład. Wszystkie nasze kominki posiadają wszelkie certyfikaty EKO, dzięki czemu możesz palić w takim kominku bez obaw na zatruwanie środowiska. Dostarczamy dla was jako jedyni taki Kominek z gotową zabudową Katowice.

Cena: 13000,- zł brutto

Kominek z gotową zabudową z spiekiem NERO kominek z gotową zabudową Katowice

Kominek z gotową zabudową ze spieku MAR

W skład zestawu wchodzi: wkład, spiek, pełen montaż, materiały do zbudowania oraz płyn do mycia szyb w gratisie.

Wkład: DEFRO HOME

Kominek przygotowany jest w pełni z najnowszej i najwyższej klasy wkładu kominkowego DEFRO HOME oraz obudową wykonaną ze spieku MAR.
Nowoczesny design jak i styl kamienia naturalnego dopasuje się idealnie do większości salonów. Mamy szeroki kąt widzenia na palenisko dzięki dwuszybowemu wkładowi. Wykorzystany spiek jest przygotowany przez profesjonalną firmę kamieniarską. Na każdy kominek dajemy 2 lata gwarancji jak i 5 lat na wkład. Wszystkie nasze kominki posiadają wszelkie certyfikaty EKO, dzięki czemu możesz palić w takim kominku bez obaw na zatruwanie środowiska. Dostarczamy dla was jako jedyni taki Kominek z gotową zabudową Żory.

Cena: 13000,- zł brutto

Kominek z gotową zabudową ze spieku CORTEN

W skład zestawu wchodzi: wkład, spiek, pełen montaż, materiały do zbudowania oraz płyn do mycia szyb w gratisie.

Wkład: DEFRO HOME

Kominek przygotowany jest w pełni z najnowszej i najwyższej klasy wkładu kominkowego DEFRO HOME oraz obudową wykonaną ze spieku CORTEN.
Nowoczesny design jak i styl kamienia naturalnego dopasuje się idealnie do większości salonów. Mamy szeroki kąt widzenia na palenisko dzięki dwuszybowemu wkładowi. Wykorzystany spiek jest przygotowany przez profesjonalną firmę kamieniarską. Na każdy kominek dajemy 2 lata gwarancji jak i 5 lat na wkład. Wszystkie nasze kominki posiadają wszelkie certyfikaty EKO, dzięki czemu możesz palić w takim kominku bez obaw na zatruwanie środowiska. Dostarczamy dla was jako jedyni taki Kominek z gotową zabudową Racibórz.

Cena: 13000,- zł brutto

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej bogatej oferty jak i do konsultacji w sprawie zabudowy kominka.
Jedynie u nas takie ceny kominków na całym Śląsku.

Kominek z gotową zabudową Katowice
Kominek z gotową zabudową Mszana, Kominek z gotową zabudową Jastrzębie Zdrój, Kominek z gotową zabudową Gorzyce, Kominek z gotową zabudową Knurów, Kominek z gotową zabudową Pszczyna, Kominek z gotową zabudową Tarnowskie Góry, Kominek z gotową zabudową Skrzyszów, Kominek z gotową zabudową Gołkowice, Kominek z gotową zabudową Godów.

Call Now Button