KAMIENIE I SPIEKI

KAMIENIE NATURALNE

W naszej ofercie do zabudowy kominków posiadamy szereg naturalnych kamieni.
Wśród nich znajdziesz takie jak:  Marmur, Trawertyn, Piaskowiec, Łupki, Granit.

W obecnej chwili popularnością cieszą się kamienie polerowane jak również płomieniowane o strukturze chropowatej, niejednokrotnie z naturalnymi szczelinami.

Kamienie to produkt w pełni naturalne, o różnorodnej kolorystyce a także niesamowitemu użyleniu.

kominek nowoczesny ze spiekiem wkład trzyszybowy damaro kominki i piece Rybnik Śląsk

SPIEKI

Spiek jest mieszaniną naturalnych minerałów, która normalnie nie występuje w środowisku. Powstaje on w sposób wymieszania wielu minerałów a kolejno poprzez sprasowanie. Wykonuje się go najczęściej z takich minerałów jak skał granitowych, piasku kwarcowego, iłów granitowych oraz przeróżnych barwników. Następnie taka mieszanina ląduje w piecu hybrydowym i tam przebywa w temperaturach powyżej 1200°C. W taki sposób powstają wszelkiego rodzaju spieki, które to później ozdabiają i wyróżniają nasze kominki.
Spiek wyróżnia się bardzo dobrą wytrzymałością oraz nietuzinkowymi wzorami.
Aktualnie często dodawany jest jako dodatek na niektóre ściany wnętrz oraz jako ozdobnik kominków.

nowowczesny kominek dwuszybowy z gilotyną wodzisław śląski Kominki Rybnik kominki Mszana kominki Wodzisław Śląski kominki Racibórz

Kamienie i spieki są to aktualnie podczas zabudowania wkładu kominkowego najpopularniejsze z elementów. Cechują się bardzo dobrą wytrzymałością oraz nadają estetykę oraz kunszt całego kominka. W swoich realizacjach posiadamy wiele kominków wykonanych z kamieniem i spiekiem. Jeżeli jesteś zainteresowany kominkiem z jakimś z tych kamieni nie ma problemu, postaramy się Tobie pomóc. Mamy w swojej ofercie szeroki wybór kamieni i spieków. Kamienie i spieki Rybnik są dostępne oczywiście na zamówienie, jest to spowodowane przygotowaniem określonych wielkości płyt do umieszczenia na obudowie zewnętrznej kominka.
Ofertę kierujemy dla takich miejscowości jak: Szczerbice, Rybnik, Gliwice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mszana, Śląsk, Wodzisław Śląski, Jejkowice.
Nie czekaj tylko pisz zadzwoń już dziś w sprawie swojego nowego kominka.

Call Now Button