PIECE KOMINKOWE CENY

Przedstawiamy ofertę cenową wybranych przez nas piecy wolnostojących, piece kominkowe Śląsk tzw. piecyki – Kozy.
W ofercie posiadamy montaż takich piecy wolnostojących, wtedy opłata za kominek to cena netto + 8% podatku VAT.
Oferujemy montaż w takich miejscowościach jak: Gliwice, Racibórz, Rybnik, Żory, Zabrze, Katowice, Orzesze, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Rydułtowy, Mszana itd. Piece wolnostojące z montażem Śląsk.
Dlatego iż asortyment takich piecyków wolnostojących jest bardzo szeroki wybraliśmy tylko niektóre z nich.

THOR 8 z Kratki.com

THOR 8 to piec wolnostojący o kształcie prostopadłościanu którego wygląd jest bardzo nowoczesny. Jego nietuzinkowy i prosty kształt przyciąga uwagę każdego.

NOWOCZESNY DESIGN

Przestronne przeszklenie uatrakcyjnia wizję ognia, a dodatkowa ozdobna szyba typu glass podkreśla jego urok.  Środek pieca wolnostojącego jest wyłożone TERMOTEC, dzięki czemu jeszcze bardziej daje kominkowi rewelacyjnego wyglądu.

Solidna klamka, ułatwia szczelne zamknięcie drzwiczek. Ten piecyk równie dobrze sprawdzi się przy wykonaniu rekuperacji w każdym domu.

Cena: 3 415zł netto

thor piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Śląsk

KOZA TITAN z Kratki.com

TITAN to jeden z wielu piecy wolnostojących od Kratki. Front piecyka jest zaokrąglony, dzięki czemu mamy możliwość doglądania do ognia pod każdym kątem. Piecyk kominkowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają dużej powierzchni mieszkaniowej. Dzięki nowoczesnej technologi daje możliwość ekonomicznego palenia oraz nietuzinkowy wygląd.

NOWOCZESNY DESIGN

Jego atutami jest duża komora spalania oraz szeroka szyba frontowa. Dzięki czemu mamy piękną wizję ognia.

Piecyk dobrze będzie współgrał w domach w których jest rekuperacja. Klamka jest bardzo solidna i nowoczesna.

Mamy dodatkowo półkę w górnej części kominka która umożliwi nam podgrzanie kubka z herbata czy kawą.  Kolejną opcją jak można ją wykorzystać to wlanie tam olejków eterycznych które uwolnią wspaniały zapach po całym pokoju. Jedyne takie piece kominkowe Śląsk

Cena: 2 970zł netto

titan piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Rybnik

KOZA AB S/N z Kratki.com

Koza AB o tak nowoczesnym designie i kształcie nada się do niewielkiego pomieszczenia a zarazem doda charakter pokojowi. Nie martw się o miejsce w swoim domu stosując taki piec wolnostojący, dlatego że piecyk nie jest aż tak wielki.

NOWOCZESNY DESIGN

Jego obrotowy korpus daje możliwość doglądania do środka z każdego miejsca w pokoju.

Zastosowano mechanizm push to open – dzięki któremu możemy w łatwy sposób otwierać komorę pod paleniskiem.

Zaokrąglona szyba przednia daje jeszcze lepszy podgląd na ogień paleniska.

Gwarancja 5 lat.

Jedyne takie piece kominkowe Rybnik.

Cena: 2 930zł netto

Koza ab s piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Gliwice

ORBIS z Defro HOME

Piec wolnostojący ORBIS to nowoczesne rozwiązanie od firmy DEFRO HOME. Posiada półokrągłą szybę dzięki której tworzy wspaniałe wrażenie paleniska. Jego niesamowita konstrukcja ze stali jest skierowana do wewnątrz. Jego kształt cylindryczny daje nietuzinkowy design i doznania. Idealnie nadaje się dla osób które nie posiadają zbyt wielkiej powierzchni. Dostępny jest aż w 3 wersjach. ORBIS LOG posiada wnękę na drewno, ORBIS TOP jest na nożce a ORBIS BOX posiada dodatkową funkcjonalną szufladę.

Ten piecyk wolnostojący posiada doprowadzenie powietrza z tyłu pieca oraz od spodu samego paleniska.
Oprócz pieców w wersji Top każdy posiada możliwość wypoziomowania. Od 20 mm aż do 40. Extra i jedyne w swoim wykonaniu piece kominkowe Racibórz.

 

gwara-5-lat.jpg

Cena: 4 010zł netto

orbis piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Żory piece wolnostojące Żory

ORTI z Defro HOME

ORTI to kolejny z piecyków wolnostojących od DEFRO HOME. Jego nowoczesny design i wygląd zmieni pogląd każdej osoby na temat kominków. Kształt samego pieca kominkowego daje nam możliwość doglądania do piecyka z każdego kąta. Obudowa została wykonana przez profesjonalistów i przyciąga uwagę każdego.

Ten piecyk wolnostojący posiada doprowadzenie powietrza z tyłu pieca oraz od spodu samego paleniska.
Piecyk ma możliwość wypoziomowania. Dostępna od 20mm do 40mm. Skorzystaj z okazji na piece kominkowe Żory.

 

gwara-5-lat.jpg

Cena: 3 975zł netto

orti piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Racibórz piece wolnostojące Racibórz

SOLUM z Defro HOME

Piecyk SOLUM jest świetnym rozwiązaniem można powiedzieć dla każdego. Urzeknie swoim wdziękiem nawet osoby które chcą wykonać kominek z wkładem kominkowym.  Jego nowoczesny wygląd i świetnie prezentująca się szyba przednia daje charakter i pozwala na doglądanie z każdego kąta. Wykorzystana technologia i rozwiązania to konik u tego producenta piecyków wolnostojących. Piecyk jest dostępny w 3 wersjach TOP, LOG oraz zwartej obudowie.

Ten piecyk wolnostojący posiada doprowadzenie powietrza z tyłu pieca oraz od spodu samego paleniska.
Piecyk ma możliwość wypoziomowania. Dostępna od 20mm do 40mm.

Wasz najlepszy z piece kominkowe Wodzisław Śląski.

 

gwara-5-lat.jpg

Cena: 3 095zł netto

solum piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Wodzisław Śląski piece wolnostojące Wodzisław Śląski

ALPERA E z Romotop

ALEDO to jeden z najlepszych piecyków od firmy Romotop. Nada się idealnie do domów energooszczędnych. Posiada centralne doprowadzanie powietrza – CDP. Możliwe jest podłączenie tylnego oraz górnego odprowadzania spalin. Nie uświadczymy w tym piecyku wolnostojącym osadzania się zabrudzeń, dzięki dopływowi powietrza wtórego. W komorze spalania uświadczymy szamot. Regulacje możemy wykonywać dzięki elementowi sterującemu.
Dodatkowo u dołu mamy miejsce na umieszczenie mniejszej ilości drewna.

Skorzystaj i ty z oferty piece kominkowe Zabrze.

Cena: 3610zł netto

alpera piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Śląsk piece wolnostojące Śląsk

ALEDO 03 z Romotop

Piec kominkowy ALEDO jest nowoczesną odpowiedzią dla wszystkich wymagających klientów. jego wygląd i charakter nadaje szeroka przednia szyba oraz nietuzinkowe wykonanie.

Piec jest bardzo energooszczędny i nada się do mniejszych pomieszczeń. Dzięki odpowiedniemy systemowi CDP możemy doprowadzić powietrze na zewnątrz. Możliwe jest podłączenie tylnego oraz górnego odprowadzenia spalin. Nie uświadczymy w tym piecyku wolnostojącym osadzania się zabrudzeń, dzięki dopływowi powietrza wtórego. W komorze spalania uświadczymy szamot. Regulacje możemy wykonywać dzięki elementowi sterującemu co pozwala na jeszcze łatwiejsze zarządzanie urządzeniem.
Dodatkowo u dołu mamy miejsce na umieszczenie mniejszej ilości drewna.

Ulubiony z waszych piece kominkowe Katowice.

Cena: 3 980zł netto

aledo piec wolnostojący damaro kominki i piece Rybnik piece kominkowe Rybnik piece wolnostojące rybnik

LUANCO N z Romotop

Piecyk wolnostojący LUANCO N od Romotop to świetny piec kominkowy który nada się do wszelkich domów energooszczędnych. Posiada system, dzięki któremu może doprowadzać powietrze na zewnątrz tzw. CDP.  Mamy możliwość podłączenia odprowadzania spalin z tyłu bądź od góry. Dodatkowo elegancka klamka ułatwia nam dostosowanie podczas palenia. Sterownik ułatwi nam regulacje dopływu powietrza. Kształt piecyka daje nam możliwość doglądania pod różnym kątem do paleniska. Palenisko jest wykonane z szamotu.

Skorzystaj i ty z oferty piece kominkowe Gliwice.

Cena: 5815zł netto

luanco piec wolnostojący damaro kominki i piece rybnik śląsk piece kominkowe Radlin piece kominkowe Mszana piece wolnostojące mszana

Zapraszamy do zakupów naszych piece kominkowe Śląsk.
Sprawdź całą naszą ofertę cenową.

Piece kominkowe Rybnik, Piece kominkowe Śląsk, Piece kominkowe Racibórz, Piece kominkowe Mszana, Piece kominkowe Zabrze, Piece kominkowe Żory, Piece kominkowe Jastrzębie Zdrój, Piece kominkowe Wodzisław Śląski.

Call Now Button