WKŁADY KOMINKOWE

Wszystkie wkłady kominkowe znajdujące się w naszej ofercie są urządzeniami ekologicznymi i spełniają wszystkie parametry i emisje spalin. 
Zgodnie z EKOPROJEKTEM
Ceny poszczególnych wkładów znajdziesz w linku poniżej
Ceny wkłady kominkowe

kratki wkłady kominkowe polska

KRATKI

Firma “KRATKI” oferuje bardzo szeroki asortyment urządzeń grzewczych i istnieje na rynku od 1998 roku. Rozpoczęli wtedy produkcję pierwszych kratek kominkowych

Zajmują się produkcją: wkłady powietrzne, wkłady z płaszczem wodnym, kominki gazowe, piecyki kominkowe.

Dziś są bardzo znanym i cenionym producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe standardy i są zgodne z restrykcyjnymi normami.

DEFRO HOME

Firma DEFRO HOME działa na rynku już od 2000 roku. Natomiast początki tej firmy sięgają nawet 1973 roku. Na samym początku zajmowali się usługami ślusarsko-spawalniczymi. Natomiast później wprowadzili do oferty kotły centralnego ogrzewania. Aktualnie firma jest liderem wśród innych firm produkujących urządzenia grzewcze w Polsce. Firma ta również prowadzi handel w całej Europie.

Kolejno DEFRO HOME rozpoczęło wprowadzać na rynek wkłady kominkowe oraz piece wolnostojące. Produkty ich marki przyjęły się bardzo dobrze oraz posiadają najlepszą jakość wykonania oraz bardzo wysoką sprawność.

logo firmy hajduk kominki Śląsk

HAJDUK

Firma Hajduk to jedna z aktualnie największych firm w Polsce oraz Europie. Jest producentem wkładów grzewczych oraz piecy. Produkuje najwyższej klasy produkty o wyjątkowych właściwościach i godnych podziwu sprawności.

Wkłady kominkowe Hajduk to klasa sama w sobie która posiada niezawodność, estetykę oraz trwałość.

UNICO

Firma Unico działa na rynku od 1988 roku i działają w branży grzewczej od samego początku. Początkowo świadczyli usługi instalacyjno- budowlane a z czasem przekształcili się w znanego i liczącego się na dolnym śląsku rynku.

Unicol jest największym producentem wkładów kominkowych na terenie Dolnego Śląska. Wkłady można zakupić własnie u nas! Mamy najwyższej jakości wkłady kominkowe wraz ze wszystkimi niezbędnymi systemami.

ROBIREN

Firma Robiren wykonuje wkłady kominkowe już od ponad 15 lat oraz ciągle rozwija swoją działalność związaną z kominkami oraz wkładami z płaszczem wodnym czy powietrznymi. Wszelkie produkty posiadają najwyższą jakość wykonania oraz wysoką sprawność.

termokajst logo kominki Rybnik

Termokajst

Firma Termokajst to jedna z firm o najdłuższej kadencji w branży zduńskiej. Ponad 50 lat doświadczenia pokazało jak ta firma potrafi rozwinąć technologię grzewczą oraz kominkową. Ich produkty cieszą się wielką popularnością, dzięki zastosowanej technologi oraz rozwiązaniom. Każdy produkt jest wykonany z wszelkimi przemyśleniami i udogodnieniami. Spełniają wszystkie normy Ekologiczne oraz spaleniowe.

kokoszka lotz kominki

Kokoszka LOTZ

Firma Kokoszka – Lotz jest polską firmą która produkuje urządzenia grzewcze. Głownie są to akumulacyjne paleniska oraz wkłady wodne.

Firma ta powstała w 1995 roku w momencie jak branża kominkowa dopiero raczkowała w Polsce. Produkty posiadają nietuzinkowa jakość i wykonanie dzięki zdobytemu przez laty doświadczeniu. Wszystko jest wykonane według Eko projektu oraz spełnia wszelkie wymagania.

Oprócz powyższych dostawców współpracujemy jeszcze z wieloma innymi.

Damaro Kominki i Piece to firma która głownie działa na Śląsku w takich miejscowościach jak: Mszana,  Rybnik, Zabrze, Boguszowice, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rydułtowy, Racibórz, Gliwice.

Sprzedawane przez nas wkłady kominkowe posiadają wszelakie certyfikaty EKO i są zgodne z EKODESIGN I EKOPROJEKTEM

Call Now Button