BETON ARCHITEKTONICZNY ŚLĄSK

Szukasz rozwiązania aby twoje wnętrze mieszkania było bardziej orginalne? Zapoznaj się z tym nowoczesnym i świetnym materiałem – beton architektoniczny, którego klienci ze Śląska i Rybnika uwielbiają za niesamowity efekt jaki nadaje pokojom.

Co to beton architektoniczny Śląsk?

Beton architektoniczny Śląsk to dekoracja, która podbija rynek kominkowy. Aktualnie ma wiele ciekawych zastosowań i ciągle się rozwija pod względem różnorodności, jakości  i wyglądu.  Swój niesamowity charakter przenosi do wnętrz budynków oraz tworzy z nich prestiżowe pomieszczenia.

W swojej ofercie posiadamy również najlepszej jakości płyty, beton architektoniczny Rybnik, którego zastosowanie jest szerokie. Przede wszystkim możemy go użyć na elewacjach zewnętrznych, jako elementy wystroju wnętrz, okładzinę ścienną a w naszym przypadku jako obudowę kominka.

Do wyboru w ofercie posiadamy beton architektoniczny w różnych odcieniach kolorach oraz z dodatkami. Producent takiego betonu architektonicznego to Dakama Stone z którym współpracujemy.

W jaki sposób zastosować beton architektoniczny Rybnik?

Taki beton architektoniczny może znaleźć bardzo szerokie zastosowanie. Można go wykorzystać za telewizorem, jako dodatek na całą ścianę, jako obudowa kominka, na elewacji czy też fasadzie.

Wystarcza użyć odpowiedniej zaprawy bądź kleju który połączy przygotowaną wcześniej ścianę z betonem.

Beton jest ultra cienki oraz posiada swój unikatowy wygląd.

Jeżeli jesteś ze Śląska to skorzystaj już dziś z oferty betonu architektonicznego firmy Damaro.

beton architektoniczny klasyczne porowate beton architektoniczny Gliwice beton architektoniczny Śląsk

Szary klasyczny

beton architektoniczny jasny popiel beton architektoniczny Śląsk beton architektoniczny Żory

Jasny popiel silver

beton architektoniczny klasyczne porowate z dodatkiem kruszcu złotego beton architektoniczny Rybnik beton architektoniczny Żory

Porowate z dodatkiem kruszcu złotego

beton architektoniczny Zabrze czarny gold beton architektoniczny Gliwice

Czarny gold

obudowa kominka wykonana z betonu architektonicznego Rybnik Damaro beton architektoniczny Rybnik beton architektoniczny Gliwice

Kominek nowoczesny z obudową wykonaną z betonu architektonicznego – szary klasyczny

beton architektoniczny krypton rybnik Śląsk beton architektoniczny krypton śląsk beton architektoniczny Śląsk

Kominek nowoczesny z obudową wykonaną z betonu architektonicznego krypton.

Beton Architektoniczny Krypton

Dość ciekawym rozwiązaniem może być beton architektoniczny krypton, którego wygląd jest unikalny i przyciągający uwagę. Taki płyty możemy bez problemu wykorzystać jako dodatek na ścianę pod telewizorem czy też za nim, jako dodatek do wystroju wnętrz oraz jako obudowę samego kominka nowoczesnego.

To nowość i rewolucja w jednym wykonaniu. Aktualnie posiadamy w ofercie tego typu beton w 3 różnych kolorystykach, ciemnej, jasnej oraz cappucino. Swój nietuzinkowy charakter daje nam jeszcze lepszy efekt pomieszczenia oraz świetnie prezentuje się na ścianie.

Taki beton architektoniczny Krypton jest bardzo prosty w montażu oraz łatwy w utrzymaniu.

Jedyny taki beton architektoniczny Śląsk, kupisz tylko u Damaro Kominki i Piece

Taki element betonu architektonicznego wspaniale poprawi wygląd większości przestrzeni. Nadaje się do stosowania w wielu miejscach.
Zamówienia realizujemy do kilku dni roboczych.

Jedyny taki beton architektoniczny w woj. Śląskie –  Żory, Jejkowice, Rybnik, Gliwice, Racibórz, Mszana, Jastrzębie Zdrój, Zabrze, Wodzisław Śląski, Szczerbice, Katowice.

Call Now Button