Już dziś przedstawimy wam Najlepsze Kominki 2020 – Śląsk wybranych przez nas realizacji, jakie wykonaliśmy w roku 2020. Realizacji było naprawdę sporo, za co dziękujemy serdecznie wszystkim naszym obecnym klientom jak i przyszłym. Przypominamy że nasza firma instaluje tylko i wyłącznie wkłady kominkowe, które spełniają wszelkie certyfikaty EKOPROJEKTU! Uchwała antysmogowa wchodzi w życie i obejmuje od 1 stycznia 2022 roku.  Mamy ponad 18 lat doświadczenia w branży kominkowej i wykonujemy tylko i wyłącznie profesjonalne kominki z wszelkimi gwarancjami oraz obsługą klienta pod każdym kątem

 

Kominek dwuszybowy z drewnem oraz szkłem.

Ta realizacja mocno wyróżnia się wśród pozostałych naszych projektów. Uważany jest przez nas za top of top – Najlepsze kominki 2020 – Śląsk. Całość była wykonana według potrzeb i zamysłu klienta. Wykonano parapecik oraz niszę ze szkła oraz nad niszą umieszczono kawałek drewna w kolorze blatu kuchennego. Wykorzystano wkład z KRATEK – LUCY 12 SLIM lewy BS oraz dodatkowo założono 2 kratki u góry i jeden u dołu. Wszystko zostało zaizolowane płytami ze skamoteku.

 

kominek trzy szybowy z gilotyną

Kominek trzyszybowy z granitem oraz ścianą z płyt z betonu architektonicznego

Kominek ten na tle płyt z betonu architektonicznego wprost świetnie się komponuje. Wizja ognia dzięki wkładowi 3 szybowemu daje mega efekt. Wokół wkładu zastosowaliśmy granit Nero Assoluto Antico. Wykorzystany wkład jest trzyszybowy z gilotyna od DefroHome INTRA SM C G. Dodatkowo w obudowie wykorzystano 3 kratki odprowadzające ciepłe powietrze. 2 u góry i jedno u dołu.

Kominek Kaflowy z białych kafli od Kafel KAR

Ten kominek nie trzeba nawet za bardzo opisywać bo robi robotę i sprawi że nikt od niego nie oderwie wzroku. Majstersztyk i piękno w jednym. Uwielbiamy wprost takie realizacje! Tak też i było przy tym kominku kaflowym. Wykorzystaliśmy kafle białe – ARCTIC WHITE od firmy KAFEL – KAR a wizję ognia zapewnia wkład kominkowy od Hajduka. Wkład oczywiście spełnia wszelkie normy i posiada EKOPROJEKT. Wysokość kominka to aż 3 metry i 10 cm.

 

Kominek z prostą szybą w obudowie z betonu architektonicznego

Nie mogło się u nas obyć bez kominka w obudowie z betonu architektonicznego. Najbardziej popularne w tym roku właśnie były projekty z betonem architektonicznym, które zrobiły furorę. W podanej wyżej realizacji wykorzystaliśmy wkład kominkowy od firmy DefroHome HOME Impuls SM. Dodatkowo na życzenie klienta wykonaliśmy niszę na drewno w metalowej oprawie jak i ramkę wokół wkładu. Beton Architektoniczny jest firmy DAKAMA STONE – jasny popiel.  Na sam koniec trzeba wspomnieć o zamontowanych dwóch kratkach u góry i jednej u dołu obudowy. Wszystko to wypełnia pięknie całość i pozwoli cieszyć się klientowi kominkiem przez wiele wspaniałych lat.

 

Nowoczesny kominek w obudowie ze spieku i granitu 

Kominek ten po prostu nie można nie kochać. Obudowa ta jest wprost wspaniała, bo można ją bez problemu myć i nie brudzi się tak jak w przypadku samego karton gipsu. Dodatkowo zamontowany wkład posiada gilotynę, która ułatwia klientowi zadanie dołożenia kolejnych kawałków drewna podczas palenia. Wykorzystaliśmy podczas tej realizacji spiek ARCTIC WHITE oraz u dołu granit Nerro assoluto poler. Wykorzystany wkład kominkowy to DEFRO HOME intra SM BP G. U góry obudowy zamontowano dwie kratki odprowadzające ciepłe powietrze a u dołu jedną w kształcie litery L.


Podsumowanie Najlepsze kominki 2020 – Śląsk

Wśród najbardziej popularnych kominków były te w obudowie z betonu architektonicznego, kolejno kominki w płycie karton gips a później bardziej ciekawe realizacje, które dawały nam naprawdę dużo frajdy.
Ten rok 2020 był bardzo szalony z powodu COVID-19 i bardzo namieszał u niektórych firm, lecz u nas nie odczuliśmy tak tego właśnie dzięki WAM Klientom!
Raz jeszcze dziękujemy za ten rok i zamykamy też listę kominków na 2020 i zapraszamy wszystkich do zapisów w 2021 roku. Może ten kolejny będzie jeszcze lepszy!

Zapraszamy Kominki Śląsk

Poznaj ofertę – Beton Architektoniczny Śląsk