Ostatnimi czasy NOWOŚĆ wypuszczoną od producenta KRATKI.PL, jaką jest gotowy kominek z zabudową HOME EASY BOX. Jest to połączenie elegancji z nowoczesnym designem. Wykorzystano ekologiczny wkład NBC 7, który jest trzy szybowy oraz posiada gilotynę. Obudowa jest wykonana ze stali i pomalowana proszkowo na czarno. Idealnie nadaje się do nowoczesnych mieszkań oraz dla osób które nie potrafią się zdecydować na odpowiedni wkład z obudową.

NBC 7 - kominek z gotową obudową HOME EASY BOX stalowy

Jakie są dane techniczne takiego gotowego kominka?

Kominek HOME EASY BOX posiada moc nominalną o wartości 7,0 kW oraz spełnia wszelkie kryteria związane z EKOPROJEKTEM. Nadaje się równie dobrze jako kominek do rekuperacji, dlatego taki kominek jest w pełni nowoczesny. Waga takiego gotowego kominka z obudową wynosi jedynie 328kg, dzięki czemu możemy go bez problemu przemieszczać po domu. Wkład jest otwierany do góry przy pomocy gilotyny, co ułatwia osobą pracę przy kominku.

Wysokość: 180 cm
Szerokość: 84,2 cm
Głębokość: 60,3 cm

Jakie zalety posiada taki gotowy kominek z zabudową?

Kominek HOME EASY BOX od Kratek jest odpowiedzią dla osób które szukają szybkiego i nowoczesnego rozwiązania. W kominku wykorzystano wkład NBC 7, który jest zabudowany ze stali. Idealnie komponuje się praktycznie w każdym wnętrzu dzięki minimalizmowi – kominki nowoczesne. Trójszybowy wkład kominka pozwala na dojrzewanie do środka z każdej strony. Kominek jest gotowy i bardzo prosty w montażu. Wystarczy praktycznie kilka godzin aby można było się cieszyć strzelającym i palącym się ogniem. Moc urządzenia jest wystarczająca do ogrzania nawet powierzchni o 100m2.
Wkład jest wykonany zgodnie z wszelkimi udogodnieniami i posiada certyfikaty EKO, dzięki czemu będziesz mógł palić w nim spokojnie bez problemów.

NBC 7 - kominek z gotową obudową HOME EASY BOX stalowy

Dodatkowo na kominek jest udzielona 10 letnia gwarancja producenta co sprawia że użytkownik nie musi się martwić o jego naprawę.

 

Jaka jest cena takiego kominka z gotową zabudową?

Produkt ten można zamówić od producenta aktualnie za 12 420zł i jego czas realizacji to 14 dni.
Możliwy jest również montaż takiego kominka przez naszą firmę.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę, gdzie odnajdziesz pełną specyfikację takiego gotowego kominka z zabudową:
NBC 7 z zabudową HOME EASY BOX

 

Wykonujemy kominki z montażem Śląsk, Gliwice, Żory, Rybnik, Mszana, Skrzyszów, Jejkowice, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój.

Sprawdź również naszą ofertę na gotowe kominki z zabudową.